…je trochu kostrbatý 🙂 Schizofrenii jsem dostala po účasti na holotropním dýchání na seberozvojovém a meditačním kurzu, na nějž jsem jela po státnicích (tedy po období delšího psychického vypětí). Po kurzu jsem se dostala do „takového zvláštního“ stavu, což ale ještě nebyla schizofrenie. Začala jsem se psychicky hroutit a časem se vyvinuly aktivní příznaky (hlasy).

Léčila jsem se rok, hlasy odezněly, vysadila jsem léky a věřila, že to je byla jen jedna náhodná příhoda v mém životě. Vybudovala jsem si život znova. Asi po roce bez léků se však nemoc vrátila.

Pochopila jsem, že jen jíst léky pro vyléčení nestačí a že svou nemoc musím vzít vážně.

Pochopila jsem, že tahle nemoc je cesta, na které se mám něco naučit, a od té doby dělám všechno pro své úplné uzdravení. Dvakrát a dost!

Na těchto stránkách uveřejňuji své zkušenosti, které jsem získala za několik let práce na sobě, znalosti, které jsem aktivně posbírala ze všech možných zdrojů a informace, které jsem pochopila při psychoterapii nebo díky každodenní meditační praxi a aktivnímu vyhledávání informací z oblasti duchovního růstu, zdravé výživy a osobního rozvoje.

Budu ráda, když Vás moje zkušenosti inspirují. Jsem otevřená tomu, sdílet s Vámi své zkušenosti – pokud potřebujete poradit nebo inspirovat, kontaktujte mě na uvedený email. Mohu nabídnout přátelské sdílení informací (samozřejmě zdarma). Nejsem lékařka ani léčitelka 🙂

Smyslem těchto stránek není poskytnout nějaký dokonalý návod, jak se uzdravit, i když by bylo krásné, kdyby to tak mohlo být 🙂 Berte to prosím jako rozcestník informací, které mají sloužit jako inspirace, jako malý odrazový můstek. Hledejte dál, čtěte, ptejte se lékařů, diskutujte. Hodně štěstí!
Září 2013

Více zde: http://vylectese.webnode.cz/